KERKDIENSTEN
Als achter een dienst "liturgie" staat, zal deze op de avond voorafgaande aan de dienst via een link te lezen zijn.

ZONDAG 8 MAART 2015 – VIERDE LIJDENSZONDAG
Eerste collecte: Voorjaarszendingscollecte; de eerste collecte tijdens de jeugddienst is voor de jeugdraad
Tweede collecte:  Instandhouding erediensten
Derde collecte: Extra collecte voor de kerk

Dorpskerk
     
9.30 uur:    Ds. A. Bloemendal , Follow Me dienst **
    19.00 uur:    Ds. G. Herwig, Thema: Van lijden tot heerlijkheid! N.a.v. Zondag 19 HC

Opstandingskerk
   
10.00 uur:    Ds. G. Herwig, Thema: Wie is nou toch die lijdende knecht/Knecht?
    17.00 uur:    Ds. C.A. van ‘t Hof

Sionskerk
   
10.00 uur:    Ds. H.F. Klok, Nijkerk (GB)
    17.00 uur:    Ds. D. Rodenburg,    Jeugddienst “Hoe uniek is Jezus”
         
Kapel Hulshorst
     
9.30 uur:    Ds. A. Groeneveld, Ede
    19.00 uur:    Ds. J. van Rumpt, zondag 6 H.C.

WOENSDAG 11 MAART 2015 BIDDAG VOOR GEWAS EN ARBEID
Er is één collecte bestemd voor het werk in onze plaatselijke gemeente

Dorpskerk
   
19.30 uur:    Ds. G. Herwig

Opstandingskerk
   
14.30 uur:    Ds. A. Bloemendal, dienst voor de kinderen
    19.30 uur:    Ds. J.D.J. ten Voorde

Sionskerk
   
14.30 uur:    Ds. G. Herwig, Met de kinderen (HGJB-thema Hand. 16 : 25 – 26)
    19.30 uur:    Ds. D. Rodenburg
         
Kapel Hulshorst
   
14.30 uur:    Ds. J. van Rumpt, dienst voor de kinderen
    19.30 uur:    Ds. J. van Rumpt

ZONDAG 15 MAART 2015 – VIJFDE LIJDENSZONDAG

Eerste collecte:  Diaconie, hulp oorlogsslachtoffers Oekraïne
Tweede collecte:  Onderhoud gebouwen

Dorpskerk
     
9.30 uur:    Ds. G. Herwig, openbare geloofsbelijdenis **
    17.00 uur:    Ds. A. Bloemendal,  appèldienst **

Opstandingskerk
   
10.00 uur:    Ds. J.D.J. ten Voorde
    17.00 uur:    Ds. M. Noorderijk, Tiendeveen (GB)     

Sionskerk
   
10.00 uur:    Ds. J. van Rumpt, met kindermoment
    18.30 uur:    Ds. C.A. van ‘t Hof

Kapel Hulshorst
     
9.30 uur:    Ds. A.H. van Veluw, IJsselmuiden
    19.00 uur:    Ds. J. van Rumpt, zondag 7 H.C.

Alle diensten zijn te beluisteren via de kerkradio en via www.kerkomroep.nl

**schriftelijke liturgie aanwezig

KERKDIENSTEN EN SAMENKOMSTEN
in kerkzaal van het Dagcentrum Halfweg te Vierhouten

Zondag  08 maart 14.30 u  - Fam Brosky

Zondag  15 maart 14.30 u - Ds j. van Rumpt

 

SEEWENDE

Zondag 08 maart 10.30 u  - Dhr A.B. Visser

Woensdag 11 maart 10.30 u - Dhr R. Venderbos

Zondag 15 maart 10.30 u - Dhr Bouma

     

 

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false NL X-NONE X-NONE <![endif]-->

ZONDAG 12 OKTOBER 2014

Eerste collecte:  IZB

Tweede collecte:  Onderhoud van de kerkelijke gebouwen

Uitgang: Extra collecte voor de kerk

 

Dorpskerk

                          9.30 uur:            Ds. G. Herwig

                        19.00 uur:            Ds. F.A. Slothouber, Tweede Exloërmond (CF) (Bundel 1938)

 

Opstandingskerk

                        10.00 uur:            Ds. A. Bloemendal 

                        17.00 uur:            Ds. P. Vermaat, Veenendaal (GB)

 

Sionskerk

                        10.00 uur:            Ds. J.D.J. ten Voorde 

                        19.00 uur:            Ds. M. van Campen, Ede (GB)

                                                         

Kapel Hulshorst

                          9.30 uur:            Ds. J. van Rumpt 

                        19.00 uur:            Ds. A. Bloemendal

 

 

ZONDAG 19 OKTOBER 2014

 

Eerste collecte:  Plaatselijk wijkwerk

Tweede collecte:  Instandhouding erediensten

 

Dorpskerk

                          9.30 uur:            Evang. J. de Vries, Urk (CF) (Liedboek)

                        19.00 uur:            Ds. G. Herwig

 

Opstandingskerk

                        10.00 uur:            Ds. J. Kommers, Harderwijk (GB)

                        17.00 uur:            Ds. D. van Meulen, Epe (CF)

 

Sionskerk

                        10.00 uur:            Ds. G.C. Klok, Putten (GB)

                        19.00 uur:            Ds. J.D.J. ten Voorde

 

Kapel Hulshorst

                          9.30 uur:            Ds. J.B. Kamp, Heteren

                        19.00 uur:            Ds. C. van Sliedregt

 

<!--[if gte mso 9]> <![endif]--><!--[if !mso]> <! st1\:*{behavior:url(#ieooui) } --> <!--[endif] --><!--[if gte mso 10]> <! /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standaardtabel; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} --> <!--[endif] -->