KERKDIENSTEN
Als achter een dienst "liturgie" staat, zal deze op de avond voorafgaande aan de dienst via een link te lezen zijn.

GOEDE VRIJDAG 3 APRIL 2015
Eerste collecte:  Plaatselijk wijkwerk
Tweede collecte: Instandhouding erediensten

In de avonddiensten vindt de viering van het Heilig Avondmaal plaats

Dorpskerk
     
9.30 uur:    Ds. A. Bloemendal (Liedboek)
    19.30 uur:    Ds. G. Herwig

Opstandingskerk
   
19.30 uur:    Ds. J.D.J. ten Voorde

Sionskerk
   
19.30 uur:    Ds. D. Rodenburg
         
Kapel Hulshorst
     
9.30 uur:    Ds. J. van Rumpt
    19.30 uur:    Ds. J. van Rumpt

Zorgcentrum De Bunterhoek
   
15.00 uur    Ds. M.D. Geuze 

 

ZONDAG  5 APRIL 2015 - EERSTE PAASDAG
Eerste collecte: Landelijke paascollecte
Tweede collecte:  Instandhouding erediensten

Vooraf tien minuten samenzang van Paasliederen.

Dorpskerk
     
9.30 uur:    Ds. G. Herwig **
    19.00 uur:    Ds. A. Bloemendal (Liedboek)

Opstandingskerk
    
10.00 uur:    Ds. J.D.J. ten Voorde
   17.00 uur:    Ds. J. Boer, Ermelo (GB)

Sionskerk
    
10.00 uur:    Ds. D. Rodenburg
   18.30 uur:    Dhr. C.J. Colijn, Wezep  - Kinderpaasfeest
        
Kapel Hulshorst
     
9.30 uur:    Ds. J. van Rumpt **
    19.00 uur:    Dr. H.A. Post, Veenendaal 

 

MAANDAG 6 APRIL 2015 – TWEEDE PAASDAG
Eerste collecte:  Landelijke paascollecte
Tweede collecte:  Instandhouding erediensten

Dorpskerk
     
9.00 uur:    Ds. W.H.B. ten Voorde, Almere (CF) (Bundel 1938)
    
Opstandingskerk
    
10.00 uur:    Ds. G. Herwig – Paaszangdienst m.m.v. Marimba-ensemble **
    
Sionskerk
    
10.00 uur:    Ds. J. van Rumpt

Kapel Hulshorst
     
9.30 uur:    Ds. A. Bloemendal 

 

ZONDAG 12 APRIL 2015
Eerste collecte:  Diaconie, stille armoede
Tweede collecte:  Onderhoud gebouwen

Dorpskerk
     
9.30 uur:    Ds. A. Bloemendal, Openbare geloofsbelijdenis **
    19.00 uur:    Ds. J. van Rumpt

Opstandingskerk
    
10.00 uur:    Ds. H.A. Samsom, Harderwijk (GB)
   17.00 uur:    Ds. J.D.J. ten Voorde

Sionskerk
    
10.00 uur:    Ds. C. van Sliedregt
   18.30 uur:    Ds. D. Rodenburg

Kapel Hulshorst
     
9.30 uur:    Ds. J.D.J. ten Voorde
    19.00 uur:    Ds. G. Herwig 

 

ZONDAG 19 APRIL 2015
Eerste collecte:  HGJB
Tweede collecte:  Instandhouding erediensten

Dorpskerk
     
9.30 uur:    Ds. G. Herwig
    19.00 uur:    Ds. W.H.B. ten Voorde, Almere (CF) (Bundel 1938)

Opstandingskerk
    
10.00 uur:    Ds. A. Bloemendal
   17.00 uur:    Ds. J. van Rumpt

Sionskerk
    
10.00 uur:    Ds. J.D.J. ten Voorde
   18.30 uur:    Ds. G. Herwig

Kapel Hulshorst
     
9.30 uur:    Ds. J. Boer, Ermelo
    19.00 uur:    Ds. A. Bloemendal


Alle diensten zijn te beluisteren via de kerkradio en via www.kerkomroep.nl

**schriftelijke liturgie aanwezig

KERKDIENSTEN EN SAMENKOMSTEN
in kerkzaal van het Dagcentrum Halfweg te Vierhouten

Zondag  05 april  14.30 u  - ds p. van Ark

Zondag  12 april  14.30 u - dhr W. Oosterhaven

Zondag  19 april  14.30 u - dhr P. Wesselink

 

SEEWENDE

Zondag 05 april  10.30 u  - dhr H.B. Bouma

Zondag 12 april 10.30 u -  ds D. Rodenburg

Vrijdag 19 april  10.30 u - 
dhr M. Visser

     

 

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false NL X-NONE X-NONE <![endif]-->

ZONDAG 12 OKTOBER 2014

Eerste collecte:  IZB

Tweede collecte:  Onderhoud van de kerkelijke gebouwen

Uitgang: Extra collecte voor de kerk

 

Dorpskerk

                          9.30 uur:            Ds. G. Herwig

                        19.00 uur:            Ds. F.A. Slothouber, Tweede Exloërmond (CF) (Bundel 1938)

 

Opstandingskerk

                        10.00 uur:            Ds. A. Bloemendal 

                        17.00 uur:            Ds. P. Vermaat, Veenendaal (GB)

 

Sionskerk

                        10.00 uur:            Ds. J.D.J. ten Voorde 

                        19.00 uur:            Ds. M. van Campen, Ede (GB)

                                                         

Kapel Hulshorst

                          9.30 uur:            Ds. J. van Rumpt 

                        19.00 uur:            Ds. A. Bloemendal

 

 

ZONDAG 19 OKTOBER 2014

 

Eerste collecte:  Plaatselijk wijkwerk

Tweede collecte:  Instandhouding erediensten

 

Dorpskerk

                          9.30 uur:            Evang. J. de Vries, Urk (CF) (Liedboek)

                        19.00 uur:            Ds. G. Herwig

 

Opstandingskerk

                        10.00 uur:            Ds. J. Kommers, Harderwijk (GB)

                        17.00 uur:            Ds. D. van Meulen, Epe (CF)

 

Sionskerk

                        10.00 uur:            Ds. G.C. Klok, Putten (GB)

                        19.00 uur:            Ds. J.D.J. ten Voorde

 

Kapel Hulshorst

                          9.30 uur:            Ds. J.B. Kamp, Heteren

                        19.00 uur:            Ds. C. van Sliedregt

 

<!--[if gte mso 9]> <![endif]--><!--[if !mso]> <! st1\:*{behavior:url(#ieooui) } --> <!--[endif] --><!--[if gte mso 10]> <! /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standaardtabel; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} --> <!--[endif] -->